Новини

Підписатися на RSS

Сьогодні відвідали наших маленьких друзів з Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей м. Харкова та передали їм подарунки.
Дитячі посмішки - це головне!!! 

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!!!

Саме під таким гаслом працівниками вибухо-технічної служби ГУНП в Харківській області було проведено профілактичний захід для дітей.

"КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА СВЯТО".
Саме під таким гаслом громадська організація "Благовіст 2013" проводить благодійну акцію до Великодня.
До участі запрошуються усі небайдужі до діточок, що виховуються у будинках дитини, центрах соціально-психологічної реабілітації, інтернатних закладах та малозабезпечених сім'ях.

20 березня 2018 року на ОСК "Металіст" відбулося відкрите тренування збірної України з футболу, напередодні якого з гравцями збірної зустрілися діти з родин учасників АТО та вимушених переселенців, якими опікується громадська організація "Благовіст 2013".

Сьогодня разом з учнями харківських шкіл відвідали м. Валки Харківської області, де ознайомилися з експозицією краєзнавчого музею, а також взяли участь у мастер-класі по виготовленню з глини свистунців у вигляді порося.
Діти отримали максимум задоволення та зроблені власноруч сувеніри.

Юні харків'яни провели благодійну акцію на підтримку дітей м. Красногорівки Донецької обасті, під час якої було зібрано багато дитячого харчування, медикаментів, засобів гігієни, соків, канцтоварів тощо.

27 січня відбулася конференція з питання запобігання та виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім у торгівельних об'єктах на території Харкова та Харківської області.

До Різдвяних свят запросили наших маленьких друзів - вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова до ККЗ "Україна" на супербульбашкове шоу та пригостили їх солодощами.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse