Новини

Підписатися на RSS

В День Святого Миколая ми відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова, де стали свідками чудового концерту за участю вихованців з нагоди 3-ої річниці заснування закладу.

16 грудня 2016 року у спорткомплексі «Динамо» відбувся І-й благодійний турнір з міні-футболу «З надією у майбутнє» серед дітей соціально уразливих категорій, громадських і благодійних організацій та представників правоохоронних органів м. Харкова та Харківської області до Дня Святого Миколая.

10 грудня 2016 року громадська організація «Благовіст 2013» привітала друзів – спортивний клуб «Карс» з 3-річним ювілеєм.

09 грудня 2016 року до Центру психологічної підтримки „Долоні розуміння” при громадській організації „Благовіст 2013” завітав відомий харківський історик та педагог Валерій Лейко, який провів для учнів-учасників проекту незвичайний урок каліграфії.

08 грудня 2016 року громадською організацією „Благовіст 2013” спільно з відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області для учнів харківських шкіл було організовано та проведено круглий стіл «Ні – насильству!»

Громадською організацією „Благовіст 2013” спільно з відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області було організовано відвідування учнями харківських шкіл Курязької виховної колонії та меморіального музею А.С. Макаренка

З нагоди Дня Збройних Сил України відбулася зустріч „Сто запитань до воїна” харківських учнів з учасником бойових дій, депутатом Харківської міської ради Іваном Ракичем.

25 листопада 2016 року діти пільгових категорій відвідали концерт групи "OPEN KIDS" у ККЗ "Україна"!

Создать сайт
бесплатно на Nethouse