Новини

Підписатися на RSS

30 грудня 2013 року Правління громадської організації «Благовіст 2013» взяло участь у проведенні Новорічного свята для дітей пільгового контингенту Комінтернівського району м. Харкова, що відбулося у приміщенні клубу за місцем проживання «Орієнтир» (вул. Зернова, 6). Діти взяли участь у різноманітних конкурсах та вікторині, що була проведена представником Окремого науково-освітнього центру Українського козацтва імені Г.С. Сковороди. Допомогу у проведенні святкового вечора також надали фахівці із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Комінтернівського району.
Наприкінці свята усі учасники свята отримали солодощі, набори для малювання, м’які іграшки, книжки та інші подарунки.

20 грудня 2013 року на День міліції Заступника Голови Правління громадської організації «Благовіст 2013» Морогова Андрія Валерійовича було нагороджено відзнакою «За плідну співпрацю».
Таким чином Всеукраїнська громадська організація «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» відзначила вагомий внесок Морогова Андрія Валерійовича щодо сприяння профілактиці дитячої бездоглядності, безпритульності, правопорушень, злочинності, шкідливих звичок та проведення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання та подолання негативних явищ в підлітковому середовищі.

У грудні 2013 року напередодні Дня Святого Миколая серед педагогічного колективу, учнів та волонтерів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області було проведено акцію "Без добрих справ не буде і доброго імені" в рамках проекту "Добро заради майбутнього"

Під час проведення акції було зібрано одяг, взуття, дитячі іграшки та канцелярське приладдя, що будуть використані для надання допомоги дітям соціально уразливих категорій.

Правління громадської організації «Благовіст 2013» висловлює велику подяку директору школи Хмарі Оксані Олександрівні, адміністрації, педколективу, учням та волонтерам школи за організацію та проведення акції!

День Українського козацтва 

10 жовтня 2013 року Правління громадської організації «Благовіст 2013» взяло участь у урочистостях присвячених святкуванню Дню Українського козацтва та Посвятах до козаків учнів Харківських шкіл та студентів-першокурсників Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

День м. Мерефа 07.09.2013

7 вересня 2013 року Правління громадської організації «Благовіст 2013» взяло участь у святкуванні 70-ої річниці визволення м. Мерефа від німецько-фашистських загарбників та 90-ої річниці утворення Харківського району Харківської області.


Создать сайт
бесплатно на Nethouse