Новости

«З НАДІЄЮ У МАЙБУТНЄ»

Саме під таким гаслом з 2016 року відбуваються змагання з міні-футболу серед дітей соціально уразливих категорій м. Харкова та Харківської області, що проводяться з метою:
- популяризації здорового способу життя;
- привернення уваги суспільства до організації дозвілля і активного відпочинку дітей;
- профілактики правопорушень та шкідливих звичок серед учнівської молоді;
- налагодження позитивного контакту між дітьми, представниками цивільного та публічного секторів.
Завданням змагань є залучення дітей, що залишилися без батьківського піклування; дітей з сімей вимушених переселенців; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій на Сході України та інших соціально уразливих категорій.

Змагання відбуваються за ініціативи громадської організації «Благовіст 2013» за сприяння Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції в Харківській області. Велику підтримку та допомогу у проведенні змагань надають Мереф’янська міська рада, Харківська обласна організація ФСТ «Динамо», Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківський обласний центр молоді, БФ „Розвиток футболу України”, рота поліції спеціального призначення "Східний корпус", ТОВ „Хладопром” та багато інших небайдужих людей.

Протягом двох років у змаганнях брали участь команди, що представляли транзитне містечко для вимушено переміщених осіб, дітей учасників АТО, асоціацію багатодітних сімей "АММА", КЗ "КДЮСШ "Авангард" м. Мерефа, «Культурно-спортивний центр «Карс», Харківську спеціалізовану школу-інтернат «Ліцей “Правоохоронець”», Харківські загальноосвітні школи № 10 та № 127, ДЮСШ „Коммунар” м. Харкова та ДЮСШ „Колос” Харківського району, Мереф’янську загальноосвітню школу № 3, Краснопавлівську загальноосвітню школу Лозівського району, Таранівську загальноосвітню школу Зміївського району та Височанську загальноосвітню школу № 2 Харківського району. Отже, географія учасників постійно розширюється.
Проведення змагань сприяє формуванню у дітей позитивних емоцій, потреб до здорового способу життя, неприпустимості вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, що, в свою чергу, є важливим фактором у попередженні правопорушень серед дітей та молоді.
Налагодженню позитивного контакту між дітьми та дорослими сприяє залучення до змагань ветеранів українського футболу, діючих футболістів, громадських діячів, а також товариські матчі з командами, що складені з поліцейських-співробітників Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції у Харківській області, Харківського ВП ГУНП в Харківській області та курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.
Проект з кожним днем набирає популярності серед дітей, а це говорить про те, що ми прямуємо вірним шляхом.

https://www.facebook.com/Благовіст-2013-597126743696823/