Новости

ІІ етап всеукраїнських змагань з міні-футболу серед дітей «FOOTBALL FOR KIDS»

У Харкові пройшов ІІ етап всеукраїнських змагань з міні-футболу серед дітей «FOOTBALL FOR KIDS»
Запекла боротьба між командами Харківської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Сумської областей тривала майже сім годин. 
Міжрегіональний чемпіонат з міні-футболу проходив 20 квітня на базі Центрального парку культури ім. Горького. Спортивний захід організували представники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області, Харківської обласної Федерації футболу та Департаменту у справах молоді і спорту Харківської облдержадміністрації.
- Турнір з міні-футболу проводився серед підлітків, які знаходяться у полі зору поліції, дітей воїнів АТО з територій Луганської та Донецької областей та школярів, віком від 10 до 13 років, - розповів начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в області Андрій Хоменко. – Такі змагання організовуються, насамперед, щоб показати відношення поліції до дітей, привчити до здорового образу життя та прищепити любов до спорту.
Перемогу у змаганнях здобула команда Харківської області. Друге місце посіла команда Луганщини, а третє – гравці з Дніпропетровського регіону. Медалі отримав кожний учасник змагань. Нагороди від Харківської обласної Федерації футболу «Кращий воротар» отримав гравець з команди Сумської області, «Кращий бомбардир» - з Дніпропетровської області», а «Кращий гравець» - Луганської області. 
Фінал гри, на який вирушать команди Харківської та Луганської областей відбудеться 15 червня у місті Полтава.