Новини

Підписатися на RSS

Саме під таким гаслом з 2016 року відбуваються змагання з міні-футболу серед дітей соціально уразливих категорій м. Харкова та Харківської області

Спільно із Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Основ'янського району відвідали багатодітні сім'ї, що перебувають під соціальним супроводом, та мають новонароджених діточок.
Сім'ям було передано одяг, іграшки, підгузки, дитяче харчування, ліки та солодощі.

Відвідали наших маленьких друзів з Обласного будинку дитини № 3.
Подарували діткам іграшки та солодощі, а у відповідь отримали дитячі радощі та веселий сміх.

01 червня 2018 на базі спорткомплексу "Динамо" відбувся дитячий турнір з міні-футболу.
Участь у змаганнях взяли діти соціально уразливих категорій м. Харкова.
Команда спортивно-патріотичного клубу «Єдність» посіла у змаганнях ІІ-є місце, поступившись у фінальній грі команді "Намалюй життя" лише у серії післяматчових пенальті.

30 травня до Міжнародного Дня захисту дітей на стадіоні «Авангард» (м. Мерефа) відбувся VІ-й благодійний турнір з міні-футболу «З надією у майбутнє», участь у якому взяли діти соціально уразливих категорій м. Харкова та Харківської області 2007-2009 р.н.

19 травня 2018 на базі ХНПУ ім. Г.С. Сковороди відбулася першість Харківської області з дворового футболу, що стала відбірковим етапом до Всеукраїнського турніру з дворового футболу.
Участь у змаганнях взяли діти соціально уразливих категорій м. Харкова та Харківської області.
Команда спортивно-патріотичного клубу «Єдність» посіла у змаганнях ІІІ-є місце.

В черговий раз завітали до Мерефи та передали одяг для дітей соціально уразливих категорій, що мешкають на території Мереф'янської ОТГ.
Співпраця зі службою у справах дітей та сім'ї Мереф'янської міської ради допомагає нужденним у вирішенні побутових проблем.

Спільно із Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слобідського району відвідали мешканців транзитного містечка для вимушених переселенців з Донбасу та передали дитячий одяг.

Передали одяг для дітей соціально уразливих категорій, що мешкають на території Мереф'янської ОТГ.
Співпраця зі службою у справах дітей та сім'ї Мереф'янської міської ради допомагає нужденним у вирішенні побутових проблем.

У Харкові пройшов ІІ етап всеукраїнських змагань з міні-футболу серед дітей «FOOTBALL FOR KIDS»
Запекла боротьба між командами Харківської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Сумської областей тривала майже сім годин.